Six Pace Ameliyatı

Six Pace Ameliyatı

Title:

Description:

Six Pace Ameliyatı

Vücudun sixpacklere sahip olması ne güzel bir görüntüdür. Pek çok kişi böyle görünmeyi hayal etmektedir. Arzu edilen bu görüntüye erkeklerde Six Pack, kadınlarda Double Pack Ameliyatı ile sahip olmak artık mümkün. Günümüz tıp teknolojisi istenilen vücut görüntüsünü sağlamak için operasyonlar gerçekleştirmektedir. Siz de Six – Double Pack Ameliyatı ile mükemmel görünen sixpacklere sahip olmak istiyorsanız hemen bir sağlık kuruluşuna başvurabilirsiniz.

 

Six pack – double pack ameliyatında Op. Dr. Murat Gürel misafirlerine seçkin ve ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Op. Dr. Murat Gürel, sahip olduğu yüksek standartlı klinik, uzman ekibi ve bilgisiyle sizlere sahip olmak istediğiniz vücudu sunmaktadır. Siz de arzu ettiğiniz, ilgi ve dikkat çekici vücuda sahip olmak için hemen Op. Dr. Murat Gürel’in uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Six Pack Ameliyatı Nedir?

Six pack ameliyatı nedir sorusu ilgili kişilerin sorduğu önemli sorulardan biridir. Six Pack Ameliyatı, erkeklerde uygulanan karın kası ameliyatı yöntemidir. Erkeklerde bulunan altı adet baklava dilimi şeklindeki karın kasları sixpack ameliyatı ile ortaya çıkarılmaktadır. Kasların şekline uygun olarak liposuction ve yağ ekleme işlemi yapılarak operasyon tamamlanmaktadır.

 

Six Pack Ameliyatı Riskli Mi?

Six pack ameliyatı riskli mi sorusu ilgili kişilerin yönlendirdiği ve cevaplandırılmasında fayda olan önemli sorulardan bir diğeridir. Six pack ameliyatı hem kadınların hem de erkeklerin oldukça sık tercih ettiği bir ameliyat türüdür. Six pack işlemi karın kası oluşturmak için uygulanmaktadır. Operasyon öncesinde ve sonrasında herhangi bir problemle karşı karşıya kalınmamaktadır. Six pack ameliyatında kesi yapılmamaktadır.

 

Six Pack Ameliyatı Kalıcı Mı?

Six pack ameliyatı kalıcı mı sorusunun da cevaplandırılması önemlidir. Six pack ameliyatının gözle görülebilen etkileri son hali ile yaklaşık olarak ameliyattan 3-6 ay sonrasında ortaya çıkmaya başlamaktadır. Tabi bu ameliyatı Fitness ile desteklemek sonucu tartışmasız çok iyi yapmaktadır. Six pack görünümünün kalıcılığı tamamen uygulamayı yaptıran kişinin çabasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.