Yüz ve Boyun Germe

Yüz ve Boyun Germe

Title:

Description:

Yüz ve Boyun Germe

Yaşlanma, çevresel faktörler, kötü beslenme, düzensiz yaşam tarzı, alkol, sigara… Bunlar insan bedenini olduğundan daha yaşlı hale getiren ve vücut derisinde sarkmalara sebep olan çevresel ve içsel faktörlerdir. Bu faktörlerin yol açtığı sorunları gidermek için ise yüz ve boyun germe operasyonları uygulanmaktadır. Siz de yüz ve boyun bölgenizdeki derinin diri ve estetik görünmesini istiyorsanız hemen yüz ve boyun germe estetiği yaptırabilirsiniz.

 

Yüz ve boyun germe operasyonlarında tercih edilen isim, Op. Dr. Murat Gürel’dir. Çünkü Op. Dr. Murat Gürel, misafirlerinin her biriyle özel olarak ilgilenir ve kişiye özel tedavi uygular. Operasyonlarını yüksek sağlık standartlarına uygun olan kliniğinde, uzman ekibiyle ve yüksek kalite tıbbi malzemeleri ile gerçekleştirir. Siz de diri ve ilgi çekici bir yüz ve boyun derisine kavuşmak istiyorsanız hemen Op. Dr. Murat Gürel’in uzman ekibiyle iletişime geçin.

 

Yüz Germe Kaç Yıl Sürer?

Yüz germe kaç yıl sürer sorusu ilgili kişilerin soruduğu önemli sorulardan biridir. Doğru kliniklerde ve uzman doktorlara başarıyla gerçekleştirilen yüz germe işleminin hastaları görünümlerinden yaklaşık 10 yıl öncesine götürmektedir. Hastalar yaşlanma etkilerine bu noktadan sonra devam etmektedirler. Bu noktadan sonra yaşlanma etkilerinin hızı daha önce olduğu gibi kişinin yaşam tarzına ve genetik faktörlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

 

Yüz Gerdirme Kaç Yaşında Yapılmalı?

Yüz gerdirme kaç yaşında yapılmalı sorusu ilgili kişilerin yönlendirdiği ve cevaplandırılması önemli olan bir diğer sorudur. Yüz germe ameliyatları daha çok kırk beş ile elli beş yaş aralığında tercih edilmektedir. Bunun öncesinde cerrahi olmayan veya küçük başka cerrahi müdahalelerle sorun giderilebilmektedir. 

 

Boyun Germe Nasıl Yapılır?

Boyun germe nasıl yapılır sorusunun da cevaplandırılması önemlidir. Boyun germe operasyonu ameliyathanede genel anestezi altında yapılmaktadır. Ortalama olarak üç ile beş saat arasında sürmektedir. Boyun germe ameliyatı kulak önünden başlayan kesilerle, kulak memesinin altından kulak arkasına kıvrılmaktadır. O bölgeden saçlı derinin içine doğru ilerlemektedir. Ayrıca çene altına kesiler de yapılabilmektedir. Operasyonda fazla deri vücuttan uzaklaştırılarak derinin sıkılaşması sağlanmaktadır.


Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.