Göğüs Estetiği

Göğüs Estetiği

Title:

Description:

Göğüs Estetiği

Göğüs Estetiği

Günümüzde pek çok kişi Meme Estetiği yaptırmaktadır. Çünkü meme, cinsellik ve görsellik için önem atfedilen bir uzuvdur. Dolayısıyla orantısı bozuk ya da standardın altında boyuta sahip memeler, sahiplerinin özgüvenlerini etkilemesi bakımından psikolojik etkileri vardır. Daha dolgun, orantılı, ilgi çekici memelere sahip olmak isteyen bireyler, Meme Estetiği ile hayal ettikleri memelere kavuşmaktadırlar.

 

Siz de daha ilgi çekici, estetik, orantılı bir memeye sahip olmak için Meme Estetiği yaptırabilirsiniz. Günümüz koşullarında bireylerin hayallerine kavuşması kolaylaşmaktadır. Siz de hayallerinizi ötelemek zorunda değilsiniz. Bunun için sizlere alanında uzman, yüksek sağlık şartlarıyla operasyonlarını gerçekleştiren Op. Dr. Murat Gürel’ü tavsiye etmekteyiz. Başarılı ve güvenli meme estetiği yaptırmak için hemen Op. Dr. Murat Gürel’in ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Op. Dr. Murat Gürel, Meme Estetiğinde aşağıdaki operasyonları uygulamaktadır.

  • Meme Büyütme (Damla veya yuvarlak meme  protezleri ile Meme Augmentasyonu)
  • Meme Küçültme (Santral Pedikül Meme Küçültme, Traditional Meme Küçültme)
  • Meme Dikleştirme(Santral Pedikül Mastopeksi, Santral Pedikül Mamplasty)

 

Göğüs Estetiği Nedir?

Meme Estetiği nedir sorusu ilgili kişilerin sorduğu önemli sorulardan biridir. Meme Estetiği, çeşitli teknikler veya implantlar kullanılarak memenin fiziksel özelliklerinin rekonstrükte edilmesidir. Meme Estetiği operasyonları ile ihtiyaca göre memenin boyutu, şekli ve dolgunluğu üzerinde değişiklikler yapılabilmektedir. 

 

Göğüs Estetiği Çeşitleri Nelerdir?

Meme Estetiği çeşitleri nelerdir sorusu da ilgili kişiler tarafından sorulan önemli sorulardan biridir. Meme Estetiğinde temel olarak aşağıdaki işlemler uygulanmaktadır.

  • Meme büyütme
  • Meme küçültme
  • Meme dikleştirme

 

Meme estetiği deyince akla sadece büyütmek gelmemelidir. Bununla birlikte memelerin fazla büyük olması da çeşitli sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bu sorunları ortadan kaldırmak adına meme küçültme operasyonları yapılmaktadır. Bunun dışında, memeler zamanla deformasyona uğramakta ve sarkmaktadır. Özellikle yaşlanma, kilo alma, hamilelik gibi unsurlar memelerin sarkmasına sebep olmaktadır. Bu durumlarda da meme dikleştirme operasyonları uygulanmaktadır.

 

Siz de memelerinizi büyütmek, küçültmek ya da dikleştirmek için Meme Estetiğine başvurabilirsiniz. İstediğiniz meme görünümüne sahip olmak için hemen Op. Dr. Murat Gürel ’in ekibiyle iletişime geçebilir, hayal ettiğiniz memelere sahip olabilirsiniz.


Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.