Karın Germe

Karın Germe

Title:

Description:

Karın Germe

Kilo alma ve kilo verme durumlarından en çok karın bölgesi etkilenmekte ve sarkmaktadır. Kişiler özellikle yaz aylarında sarkmış karınları olmasından son derece rahatsız olmaktadırlar. Bu nedenle sarkmış karınlarını gençleştirmek adına cerrahi operasyon yaptırmaktadırlar. Günümüz koşullarında daha pratik olan bu operasyonu yaptırarak siz de arzu ettiğiniz ve ilgi çekici karın bölgesine kavuşabilirsiniz.

 

Karın germe operasyonlarında size önereceğimiz doktor Op. Dr. Murat Gürel’dir. Op. Dr. Murat Gürel, referanslara sahip, işinin ehli ve her bir misafiriyle özel olarak ilgilenmekte ve işlemlerini titizlikle gerçekleştirmektedir. Siz de Op. Dr. Murat Gürel’in ayrıcalıklı misafirleri arasına katılmak ve arzu ettiğiniz, dikkat çekici, diri görünen karın bölgesine kavuşmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Karın Germe Kaç Ayda İyileşir?

Karın germe kaç ayda iyileşir sorusu ilgili kişilerin sorduğu önemli sorulardan biridir. Karın germe ameliyatında herhangi bir sorun gelişmediği takdirde dikişler 14 ile otuz gün içerisinde vücutta erimekte ve dökülmektedir. Karın içinde bulunan dikişler ise estetik dikiş oldukları için eriyerek kaybolmaktadır. Karın germe operasyonu sonrası iyileşme iki ile üç ay içerisinde gerçekleşmektedir. Tam bir iyilik haline ise 1 yılda gelinmektedir.

 

Karın Germe Riskli Mi?

Karın germe riskli mi sorusu ilgili kişiler tarafından yönlendirilen ve cevaplandırılmasında fayda olan önemli sorulardan biridir. Karın germe estetik ameliyatından sonra karşılaşılabilecek olan riskler her operasyon sonrasında karşılaşılabilecek olan risklerdir.

 

Karın Germe Ameliyatında Kaç Kilo Verilir?

Karın germe ameliyatında kaç kilo verilir sorusunu cevabı şu şekildedir. Etkili bir karın germe ameliyatı, hastanın tedavi sürecine aktif katılımının sağlanmasıyla gerçekleşmektedir. Bu ameliyat öncesinde hastalar vücut ağırlığının %10’u kadar en az kilo vermelidir. Bu durumda daha sağlıklı ve güzel görünüm elde edilebilir ve plikasyonu yapılabilir. Nihayetinde ne kadar kilo verdiklerinin bir önemi yoktur. Ama uyumlu ve gerekeni yaptıkları takdirde, 1-3 beden arasında bir incelme olması mümkündür.

 

Yağ Aldırma Mı? Karın Germe Mi?

Yağ aldırma mı? karın germe mi? sorusu ilgili kişilerin bir diğer sorusudur. Bu iki operasyonun birlikte yapıldığında daha verimli olduğu anlaşılmaktadır. Hastaların kilo verdikten sonra, liposuction ile kombine karın germe ameliyatı tercih etmeleri en doğru karardır.


Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.