Liposuction

Liposuction

Title:

Description:

Liposuction

İnsan vücudu çeşitli nedenlerle yağ biriktirmektedir. Yağ biriktirme insanlığın varoluş temellerine dayanmaktadır. İnsan vücudu fazla olan yağları sonra kullanmak üzere deri altına depolar. Günümüzde ise bu türde bir kullanım imkânlar nedeniyle gereksizdir. Bir zamanlar yaşam için mecburi olan bugün kullanmak istemediğimiz bir özelliğe dönüşebilir. Günümüzde yağlı vücut estetik görünümden uzak kabul edilmektedir. Siz de fazla kilolarınızdan ve vücudunuzun yağlanmasından muzdaripseniz liposakşın uygulaması ile arzu ettiğiniz vücuda kavuşabilirsiniz.

 

Liposakşın uygulamasında Op. Dr. Murat Gürel, sunduğu hizmetin kalitesi bakımından ön plana çıkmaktadır. İşin ehline başvurmak ve kendinizi güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız Op. Dr. Murat Gürel, uzman ekibiyle birlikte sizlere yardımcı olacaktır. Hemen Op. Dr. Murat Gürel’in uzman ekibiyle iletişime geçerek arzu ettiğiniz estetik ve güzel görünen vücuda kavuşabilirsiniz.

 

Liposuction İle Kaç Kilo Verilir?

Liposuction ile kaç kilo verilir sorusu ilgili kişiler tarafından sorulan önemli sorulardan biridir. Liposuction ile yüksek miktarda yağ dokusu alınarak vücuttan uzaklaştırılabilmekte ve vücuda estetik bir görünüm kazandırılabilmektedir. Liposakşın ile tek seansta altı ile on litre arasında yağ vücuttan dışarı alınabilmektedir.

 

Liposuction Tehlikeli Mi?

Liposuction tehlikeli mi sorusu ilgili kişiler tarafından sorulan önemli sorulardan biridir. 

Liposakşın tüm dünyada uygulanan bir yağ alma işlemi ile vücuda şekil verme yöntemidir. Mevcut deneyime göre, liposuction zararları son derecede az olduğu belirtilmektedir. Herhangi bir cerrahi prosedürde potansiyel olarak ortaya çıkabilecek nadir sorunlar arasında emboli,enfeksiyonlar, kanama, cilt ülserleri ve sinir yaralanması liposakşında da ortaya normal olarak çıkabilmektedir. Bunun dışında liposakşının özel bir tehlikesi ya da yan etkisi yoktur.

 

Liposuction Nasıl Yapılıyor?

Liposakşın nasıl yapılıyor sorusunun cevaplandırılması önemlidir. Liposuction, vücudun belli bölgelerindeki yağ birikimlerinin bu bölgelere verilen özel sıvı enjeksiyonları sonrası, özel bir vakumla veya özel enjektörlerle emilmesi işlemine verilen isimdir.


Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.