Meme Büyütme

Meme Büyütme

Title:

Description:

Meme Büyütme

Memeler, kadınların en önemli organlarından biridir. Cinselliği göz önünde bulunduran unsurlardan biridir. Dolayısıyla meme boyutu hem kadınlar hem de erkekler tarafından önemsenmektedir. Küçük memelere sahip olan kadınlar bu konuda özgüven eksikliği yaşayabilmektedir.  Meme büyütme operasyonlarına bu nedenle ihtiyaç duyulmaktadır. Siz de ilgi çekici, güzel, büyük memelere sahip olmak istiyorsanız hemen bir sağlık kuruluşuna başvurarak arzu ettiğiniz memelere kavuşabilirsiniz.

 

Düz bir göğüs kadınların kendilerini daha iyi hissetmesinde bir eksiklik yaratabildiği gibi içindeki duyguları göstermesinde belki de engel oluşturmaktadır. Aslında fonksiyon olarak bir eksikliği de genellikle yoktur. Çok iyi bir şekilde bebeklerini emzirebilmekte ve hissetmektedirler. Bu hissiyatı düzeltme imkanı varsa istemek de her kadının hakkıdır. Tabi ki hakkıdır ve çok iyi bilindik bir şekilde ve çokta güvenli olarak, plastik cerrahlar tarafından sürekli yapılmaktadır. Önemli olan doğru protezi seçmek ve bu ameliyatı isteyen kişilerin isteğini olabildiğince yakalayabilmektir. Ayrıca güvenliğini kanıtlanmış kaliteli silikon meme implantların kullanılmasıdır. Hastaların operasyon sonrasında 1-3 ay kadar özel sutyen kullanması gerekir.

 

Meme, en önemli cinsel unsurlardan biri olduğu ve özgüven gibi psikolojik unsurları etkilediği için mutlaka bu anlamdaki memnuniyetsizlikler giderilmelidir. Bunun için de işin ehli bir doktora başvurulması önemlidir. Op. Dr. Murat Gürel, Türkiye’de meme büyütme operasyonlarında önemli referanslara, yüksek sağlık standardında kliniğe ve uzman ekibe sahip bir doktor olarak misafirlerine hizmet vermektedir. Op. Dr. Murat Gürel, meme büyütme operasyonlarında hastalarının isteğini gözeterek meme büyütme işlemlerini tamamlamaktadır. Siz de arzu ettiğiniz doğal ve büyük memelere sahip olmak için hemen Op. Dr. Murat Gürel’ün ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kadın Göğsü Nasıl Büyür?

Kadın göğsü nasıl büyür sorusu ilgili kişiler tarafından sorulan ve cevaplandırılması önemli olan sorulardan biridir. Meme, estetik operasyonlarla büyütülebilmektedir. Op. Dr. Murat Gürel, meme büyütme operasyonlarında hastalarının isteğini gözeterek meme büyütme işlemlerini tamamlamaktadır. Bu işlem sonucunda danışanlar istedikleri görünüme göre memelerine sahip olurlar, büyük, estetik ve çarpıcı,..

Meme Büyütme Kaç Saat Sürer?

Meme büyütme kaç saat sürer sorusu ilgili kişilerin yönlendirdiği önemli sorulardan biridir. Meme büyütme ameliyatı yapılacak ameliyatın niteliğine göre bir veya iki saat arasında sürmektedir. Ameliyat genel anestezi altında yapılmaktadır. Operasyon sonrası bir gece yatıştan sonra misafirler taburcu edilmektedir. Op. Dr. Murat Gürel’in dokunuşları ile diri, güzel ve estetik görünen memelere sahip olabilirsiniz.


Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.