Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Meme Küçültme Meme Dikleştirme

Meme Küçültme Meme Dikleştirme

Bayanlar İçin Beki De En Önemli Görsellik Aslında Göğüslerdir. Göğüsler zamanlar estetik duruşunu kaybeder. Zamana meme dokusunda oluşan doku kayıpları meme sarkmasına neden olur. Meme dikleştirme ameliyatı, hacim olarak yeterli, fakat sarkık olan memeleri düzeltmek için yapılır. Ama hem meme sarkması hem de meme doku kaybı varsa, büyütme ve dikleştirme işlemi düşünülmelidir. Talepleriniz doğrultusunda uygun işlem size büyük göğüslerden şikayetçi olan bayanlar bu konuda çeşitli arayışlara girmişlerdir. Büyük göğüslerin sıkıntısı da oldukça büyüktür. Büyük göğüsler yüzünden gündelik hayatında çok sıkıntı yaşayan, göğüs altları pişik olan ve kullanacak uygun sütyen bulamayan bayanların sayısı oldukça fazladır. Göğüs büyüklüğü normal olsa bile göğüslerinde sarkma yaşayan bayanlarda da genel olarak bir mutsuzluk söz konusu olabiliyor.

Bu nedenle meme küçültme meme dikleştirme operasyonları ile bayanların bu sorunları büyük oranda ortadan kaldırılmaktadır.

Meme Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?

Meme küçültme meme dikleştirme ameliyatları meme altından iki türlü kesik açılarak yapılmaktadır. Bu kesikler ya ters t şeklinde ya da Lolipop şeklinde olmaktadır. Bu kesikler ile memede küçültme ya da dikleştirme işlemleri rahatça yapılabilmektedir.

Meme küçültme meme dikleştirme işlemlerinin yapılışı aslında aynı şekildedir. Açılan kesiklerle sarkık olan kitle meme içerisinden alınmaktadır. Büyük olan göğüslerde de belirli oranda bir küçülme sağlanmaktadır.

İyileşme Süreci

Operasyondan sonra hasta bir gece hastanede tutulmaktadır. Diren 3 gün boyunca takılı kalıyor. 3. Gün sonunda da diren çıkartılıyor. Bundan sonra bir ve iki haftalık kontrolleriniz başlıyor. 2. Haftanın sonunda dikişler alınıyor. Bu işlemden sonra ise iz giderme işlemleri yapılmaktadır. İzlerin kalıcılığını yok etmeye gayret ediyoruz. Meme büyütme ve küçültme ameliyatlarında başarıyı yakaladık. Kalıcı ve doğru işler çıkartmaya önem veriyoruz. Meme büyütme ameliyatı hakkında öğrenmek istediğiniz her bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Şişlik ve Hassasiyet Yaşayacak mıyım?

Belirli Bir Süre göğüslerinizdeki Şişlik Devam Edecektir. Bu Şişlik De Zamanla Azalacaktır. Meme Küçültme Meme Dikleştirme Ameliyatları Diğer Estetik Ameliyatlarına Göre Söz Konusu Göğüslerimiz Olduğu İçin Biraz Daha Hassastır. Ancak Tecrübeli Bir Doktor İle Bu Süreci Çok Rahat Bir Şekilde Atlatabilirsiniz.

Ameliyat Sonrası İzler

Her ameliyatta olduğu gibi meme ameliyatında da kesik izleri olacaktır. Bu izler bikini ya da sütyen ile kapanır şekildedir. Zaten zamanla bu izlerin rengi açılacak ve ten renginizle aynı olacaktır. Bu nedenle izler konusunda bir tereddüdünüz bulunmamalıdır.

Ameliyat Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ameliyat sonrasında ağır hareketlerden kaçınmalısınız. Pansumanlarınızı mutlaka yaptırmalısınız. Size verilen sütyeni altı hafta boyunca mutlaka takmalısınız.

Ameliyat sonrasında en az 15 gün boyunca yüz üstüne ve göğüs üstü yatışlarınızı yapmamalısınız. Sırtüstü yatış pozisyonu en uygun pozisyon olacaktır. Meme küçültme ameliyatı Sonrası herhangi bir darbeden kaçınılmalıdır. Ağır spor yapmamalı, sigara içmemelisiniz. Hekim kontrolleri sonrası gerekli işlemler bittiği zaman günlük yaşantınıza dönebilirsiniz.

Meme Küçültme Ücretleri Ne Kadar?

2020 meme küçültme ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Meme Küçültme Ameliyatı Sonrası Ne Kadar Ağrım Olur?

Ameliyat sırasında ve ameliyat bittikten sonra verilen ağrı kesiciler sayesinde şiddetli bir ağrınız olmuyor. Hafif bir ağrı hissedebilirsiniz ama bu da geçici bir durumdur. Ameliyat sonrası günlük yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

Meme Küçültme Ameliyatı Sonrasında Emzirebilecek Miyim?

Meme küçültme ameliyatı emzirmeyi etkilememektedir. Süresini kısaltmamaktadır. İstisna olan büyük memeli hastalarda, ameliyat esnasında uygulanan teknikler sonucu nadiren emzirme kısıtlaması oluşabilir.