Popo Büyütme Estetiği

Popo Büyütme Estetiği

Title:

Description:

Popo Büyütme Estetiği

Brazilian Butt Lift (BBL)

Popo, cinselliğin ve kadın estetiğinin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Her kadın ilgi çekici ve arzu uyandırıcı bir popoya sahip olmak istemektedir. Böyle bir popoya sahip olamayan kadınlarda ise bu durum moral değerlerin düşmesine ve özgüvenin kırılmasına sebep olmaktadır. Modern tıp ve cerrahi bu soruna çözüm bulmak adına popo büyütme ameliyatlarını geliştirmiştir. Siz de arzu ettiğiniz estetik görünen ve istek uyandıran bir popoya sahip olmak için popo büyütme estetiği yaptırabilirsiniz.

 

Popo büyütme estetiği deyince Türkiye’de akla ilk gelen kişi Op. Dr. Murat Gürel’dir. Op. Dr. Murat Gürel, sağlık standardı yüksek kliniği, uzman ekibi ve tecrübesiyle misafirlerine hizmet vermektedir. Arzunuz hacmi büyük ve estetik görünen bir popoya sahip olmaksa hemen Op. Dr. Murat Gürel’in uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kalça Büyütme Ameliyatı Kalıcı Mı?

Kalça büyütme ameliyatı kalıcı mı sorusu ilgili kişilerin yönlendirdiği sorulardan biridir. Kalça büyütme operasyonlarında kalçaya yağ enjeksiyonu yapılmaktadır. Yağ enjeksiyonu yapılan bölgede enjekte edilen yağın yüzde yirmi ile yüzde seksen arasında kalıcı olması beklenmektedir. Bu oran cerrahi teknikler kadar ve hatta daha yüksek oranda ameliyat sonrası bakıma bağlıdır. Hastaların en az 45 yüz üstü yatması, BBL yastığına oturmasını tavsiye etmekteyim. Hastalar, kalça büyütme ameliyatından yedi gün, bir ay, üç ay, altı ay ve bir yıl sonra tekrar ve tekrar muayene edilmektedir. Hastanın ağırlığı sabit kaldığı sürece ameliyatın 3. ayından sonra popo hacmi kalıcı olacaktır.

 

Popo Estetiği Kaç Günde İyileşir?

Popo estetiği kaç günde iyileşir sorusu ilgili kişilerin yönlendirdiği ve cevaplandırılması önemli sorulardan bir diğeridir. Yağ enjeksiyonu ile popo estetiği ameliyatı genel anestezi altında yapılmaktadır. Popo estetiği yaklaşık olarak iki buçuk ile üç buçuk saat arasında sürmektedir. Hastaların en az 45 yüz üstü yatması, BBL yastığına oturmasını tavsiye etmekteyim. Ameliyat sonrasında altı hafta özel bir korse kullanılmaktadır. Ameliyat gününden itibaren 1-2 hafta istirahat eden hasta sonrasında işine geri dönebilmektedir. Kusursuz, diri, ilgi çekici bir popoya sahip olmak için Op. Dr. Murat Gürel ‘in sihirli dokunuşlarına talip olabilir, bunun için hemen iletişime geçebilirsiniz.


Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.