Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

Title:

Description:

Dudak Dolgusu

Günümüzde herkes dudak dolgusu yaptırarak arzu ettiği dudaklara sahip olmayı istemektedir. Bu kişilerin en doğal hakkıdır. Kişilerin dolgun dudaklar arzu etmesinin ise iki sebebi vardır. Birincisi dudak en çok dikkat edilen uzuvlardan biridir. Diğeri ise dudaklar cinsellik için önemlidir. Siz de daha güzel, estetik, dolgun ve ilgi çekici dudaklara sahip olmak istiyorsanız hemen dudak dolgusu için başvuru yapabilirsiniz.

 

Dudak dolgusunda uzmanlık çok önemlidir. Dudak dolgusunda istenilen etki elde edilemeyebilir. Arzu edilene göre dudak şekilsiz ve gereksiz büyük olabilir ya da küçük kalabilir. Bu türde sorunları yaşamamak için alanında uzman olan Op. Dr. Murat Gürel’den hizmet alabilirsiniz. Sağladığı yüksek sağlık standartları ve ayrıcalıklı hizmet ile öne çıkan Op. Dr. Murat Gürel’den hizmet almak için hemen uzman ekibiyle iletişime geçebilir, siz de arzu ettiğiniz estetik dudaklara sahip olabilirsiniz.

 

Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalır?

Dudak dolgusu ne kadar kalır sorusu ilgili kişilerin sorduğu önemli sorulardan biridir. Dudak dolgusu operasyonlarında ortalama kalıcılık süresi 6 ay – bir yıl olarak ifade edilmektedir. Uygulama sırasında kullanılan hyaluronik asit içerikli kalıcı olmayan dolgular zamanla vücut tarafından emilerek kaybolmaktadır. Dudaklar işlem öncesi haline geri dönmektedir. Dudak dolgusunun süresi kişinin tercihine göre çeşitlilik göstermektedir.

 

1 ml Dudak Dolgusu Yeterli Mi?

1 ml dudak dolgusu yeterli mi sorusu ilgili kişilerin yönlendirdiği ve cevaplandırılmasında fayda olan önemli sorulardan bir diğeridir. Dudak dolgusunda normal hacimli bir dudakta 1 cc yeterli olabilirken, ince dudaklarda 2 veya 3 cc dolgu uygulamak gerekebilmektedir. Burada önemli bir nokta tüm dozu 1 seansta değil, üç veya dört hafta arayla uygulamakta fayda vardır. Dudak dolgusu hassas bir operasyondur. Bu nedenle mutlaka Op. Dr. Murat Gürel gibi uzmanlardan hizmet almakta fayda vardır.


Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.Copyright by Dr. Murat Gürel 2023. All rights reserved.